Z.L.U Kampioenschappen



KEIZER GROTE FOND

  NAAM WOONPLAATS SCORE PUNTEN
1.
YSBR. KAPTEIN 
AKERSLOOT 21 11291.7
2.
J.C. POLDER 
MIDDELHARNIS 20 11335.3
3.
A.J. MALJAARS 
ZOUTELANDE 20 10205.0
4.
JELLE JELLEMA 
NIJVERDAL 18 12187.1
5. GEBR. HAGENS  ACHTHUIZEN 18   8851.8


 

Z.L.U. FONDKAMPIOEN

  NAAM WOONPLAATS SCORE PUNTEN
1. JELLE JELLEMA NIJVERDAL 11 7406.3
2.
YSBR. KAPTEIN 
AKERSLOOT 11 7141.8
3.
FAM. TOOM
ALBLASSERDAM 11 6246.9
4.
TEAM VOLLEBREGT
WASSENAAR 11 4403.4
5.
JANSSENS-HAUSOUL
EPEN 10 6492.4


 

PYRENEEEN CUP

  NAAM WOONPLAATS SCORE PUNTEN
1.
 BATENBURG V.D. MERWE 
KLAASWAAL 14  9433.0
2.
 JELLE JELLEMA 
NIJVERDAL 13 10554.5
3.
 GEBR. HAGENS 
ACHTHUIZEN 13   8125.7
4.
 YSBR. KAPTEIN 
AKERSLOOT 12   8406.8
5.
 C.K. NIESTEN 
UITGEEST 11   7767.3


 

SUPER PRESTIGE

  NAAM WOONPLAATS SCORE PUNTEN
1.
YSBR. KAPTEIN  AKERSLOOT 21 13256.7
2.
JELLE JELLEMA
NIJVERDAL 20 14527.7
3.
J.C. POLDER  MIDDELHARNIS 19 11531.8
4.
GEBR. HAGENS 
ACHTHUIZEN 19 11199.2
5.
J. HOMMES & ZONEN 
AKERSLOOT 18 10834.3


 

ASDUIF KAMPIOEN ALLE ZLU WEDVLUCHTEN 2017

  NAAM WOONPLAATS J-RINGNR. SCORE PUNTEN
1.
TEAM VOLLEBREGT WASSENAAR 3-1172966 4 1889.5
2.
VAN SCHIJNDEL & ZNN
GEFFEN 4-3447448 3 2523.2
3.
COMB VAN HAAREN
UDENHOUT 4-3403167 3 2512.3
4.
A. SAARLOOS & ZN KLAASWAAL 4-1015783 3 2429.1
5.
C.K. NIESTEN
UITGEEST 3-1130256 3 2418.2


 

GROOTSTE AFSTAND, behaald in de prijzen 1:10

  WEDVLUCHT NAAM WOONPLAATS AFSTAND PRIJS
1.
PAU
J. Outhuyse Harlingen 1117506 222
2.
AGEN ( oude )
Auke Smid
Zwaagwesteinde  1083020 476
3.
AGEN ( jarige )
R.J. Rittersma
Groningen 1094703 297
4.
BARCELONA
R. Leusink Engwierum 1357192 396
5.
ST. VINCENT
Comb. Brunsman-Mensin Lemele 1131763 149
6. MARSEILLE Auke Smid Zwaagwesteinde 1129057 189
7. NARBONNE Auke Smid Zwaagwesteinde 1146401 393
8. PERPIGNAN H. Hoeks Bovensmilde 1182131 66



 

GOUDEN BARCELONA DUIF ( Laatste 3 jaar )

  NAAM WOONPLAATS J-RINGNR. SCORE PUNTEN
1.
B. VAN DER HORST
GROESBEEK 1-1475444 3 2836.5
2.
A.P. OVERWATER 
STRIJEN 2-1597833 3 2783.0
3. GARDIEN LOEK RBBG NAALDWIJK 3-1165265 3 2717.1
4.
AD FORTUIN 
STRIJEN  1-0325968 3 2643.5
5.
GEBR. FRENKEN 
WEERT  1-2006957 3 2491.2


 

ZONEPRIJZEN BARCELONA CUREGHEM CENTRE

ZONE NAAM WOONPLAATS AFSTAND PRIJS
Zone 1 1075-1110 km
H. Wijnands en zn Maastricht
1082544
10
Zone 2 1110-1135 km
W. Scheijvens Thorn 1120020
5
Zone 3 1135-1160 km
 L. Roks  Standaardbuiten 1148177 1
Zone 4 1160-1185 km
Comb.Versteegde&va Boekel 1164874 13
Zone 5 1185-1210 km
Th & B. Burgers Weurt  1193727 18
Zone 6 1210-1235 km
C. van Haarlem Terborg 1210986 4
Zone 7 1235-1260 km
Jelle Jellema Nijverdal  1258697 2
Zone 8 1260 km - meer
Tony Berlijn Kampen 1270332 3



 

BERTIE JENNEKENS TROFEE BARCELONA

NAAM WOONPLAATS
PRIJS
W. SCHEIJVENS THORN 5


 

ASDUIVEN 2017

Barcelona    
VAN DER HORST
GROESBEEK asduif 3 jaar nr, 1-1475444
A. SAARLOOS & ZN
KLAASWAAL asduif 4 jaar nr, 1-1693891
     
Agen    
A.C. VAN DE LINDE
RILLAND asduif 3 jaar nr, 3-1302682
L.A. PRONK
BREEZAND asduif 4 jaar nr, 2-1983638
     
Narbonne    
M.T.C. POETH
HEERLEN asduif 3 jaar nr, 1-1027015
J.J. KNETSCH
KATWIJK asduif 4 jaar nr, 1-1648031
     
St.Vincent    
HENGST-PROVOOST
AAGTEKERKE asduif 3 jaar nr, 1-3013466
P.A. DE VOGEL
OUDE TONGE asduif 4 jaar nr, 2-1576228
     
Marseille    
JOHAN BOONEN
BUGGENUM asduif 3 jaar nr, 3-1464079
DUO DE GROOT-LEIJEN
EGMOND A/D HOEF asduif 4 jaar nr, 2-1486105
     
Pau    
W.H. MURK EN ZOON
IJSSELSTEIN asduif 3 jaar nr, 3-1017493
H. PEKEL & ZOON
BRUNSSUM asduif 4 jaar nr, 1-1016754
     
Perpignan    
COMB JANSSEN-HAUSOUL
EPEN asduif 3 jaar nr, 3-1548800
C.J. DE HEIJDE
MADE asduif 4 jaar nr, 1-3025010



Alle prijswinnaars van harte proficiat.
 
Bestuur ZLU.