Onze vrijwilligers en de duivensport:

Ooit een sticker gezien:
Zonder onze vrijwilligers geen duivensport.


Dit geld niet alleen voor de duivensport maar elke organisatie heeft er mee te maken. Haal de corona perikelen bij en het is duidelijk dat de grote groep vrijwilligers nog kleiner wordt. Onderstaand een kort werkverslag van onze ZLU vrijwillgers:


Beste sportvrienden

het was weer een bijzonder zwaar weekend voor een aantal vrijwilligers van de ZLU.
  • Zaterdagmiddag arriveerden Patrick en ondergetekende rond het middaguur terug van Agen.
  • Zaterdagmiddag moesten door Wim Donks, omvang centrum Ruchpen Brabant 2000, en een aantal anderen ongeveer 300 manden uit de wagens van Agen gelost worden, schoongemaakt worden en voorzien worden van karton en voor zover mogelijk geladen worden in de juiste wagens voor het ophalen van Barcelona zondagavond.
  • Zondagmiddag moesten 358 manden van Afdeling Brabant 2000 overgeladen worden in andere wagens of in de loods gezet worden om de juiste wagens beschikbaar te hebben voor het ophalen van Barcelona waarin de manden voor de ZLU geladen moesten worden.
  • Zondagavond met 5 wagens (4 Brabant 2000 en 1 Limburg) duiven Barcelona opgehaald.
  • Maandag vanaf 7:00 tot 13:00 de WCS controles uitgevoerd, de wagens geladen enz.

Na al dit alles komen veel vrijwilligers “gebroken" thuis en moeten rusten.Andere dingen moeten dan wel eens opgeschoven worden

Christ van der Linden


Beste sportvrienden,
houdt deze mensen in ere, want zonder geen duivensport !!Namens Zuid Limburgse Unie,
Hub Wetzelaer, Pr. ZLU vluchten.


Geplaatst op: 29-07-2020


« Vorige pagina
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement    Akkoord Niet akkoord